Téma: Komunikácia

Komunikácia freeimages.com / manjides

Desať vecí, ktoré potrebujete vedieť pred opravou iPhonu

Vianočná aféra so spomaľovaním iPhonov upriamila pozornosť aj na to, ako fungujú batérie v mobiloch a kedy je dobré ich vymeniť. Okrem toho, nie je vôbec rarita rozmlátiť displej alebo aj celý mobil ohnúť. Ako je to potom so servisom?

08.02.2018 | Gazduj.sk

Skylink opäť dvíha servisný poplatok, mení aj cenu programových balíkov

Skylink od marca tohto roka pristúpi k zmenám vo svojej programovej ponuke. Operátor M7 Group, ktorý platformu prevádzkuje, niektoré platené programové balíky zrušil, iné zdražil. Zároveň opäť zvyšuje takzvaný servisný poplatok pre zákazníkov, ktorí si žiadny nadstavbový súbor nedoplácajú.

23.01.2018 | Gazduj.sk

Ideálny čas na hľadanie novej práce? Čakajte na utorok

Koncom roka a začiatkom toho nového mnoho zamestnancov, napríklad aj v dôsledku toho, že (ne)dostali koncoročné odmeny, prehodnocuje svoje doterajšie pôsobenie, spokojnosť a budúcnosť v súčasnej firme. Počas vianočných a novoročných sviatkov vzniklo dostatok času na kariérnu sebareflexiu.

16.01.2018 | Gazduj.sk

Zahanbené Figaro či falšovaný Franz Josef: Toto sú top články roku 2017

Nazbierali tisícky klikov a stovky zdieľaní na Facebooku. Prinášame vám prehľad toho najlepšieho, čo sa urodilo na Gazduj v minulom roku.

01.01.2018 | Gazduj.sk

Pošta rieši problém: Na viacerých miestach nefungujú automaty na kolky

Ministerstvo vnútra upozorňuje občanov, ktorí v piatok plánujú navštíviť oddelenia dokladov, že momentálne nefungujú automaty na kolky Slovenskej pošty. Na odstránení technického problému Slovenská pošta už pracuje, informuje tlačový odbor ministerstva vnútra.

24.11.2017 | Gazduj.sk

Šesť najväčších nástrah pri online nákupoch 4

Veľké zľavy, ale aj veľké podvody môžu na predvianočných nakupujúcich čakať nielen počas Black Friday. Keďže ľudia sa kvôli sviatkom dokážu „hecnúť“ k oveľa väčším nákupom, než aké robia počas roka, tento čas je sviatkom aj pre podvodníkov, nielen na uliciach, ale aj tých onlinových.

24.11.2017 | Martina Kláseková

Podvodná stránka si z programu Windows Movie Maker urobila biznis 1

Najviac rozšíreným kybernetickým rizikom uplynulého týždňa je na Slovensku podvod zneužívajúci bezplatný program Windows Movie Maker. Vyplýva to z údajov bezpečnostnej spoločnosti ESET.

10.11.2017 | Gazduj.sk

RTVS vymáha od ťažko postihnutých dlhy na koncesionárskych poplatkoch 5

Zdravotne ťažko postihnutí dostávajú v posledných týždňoch do schránok „pozdrav“ od spoločnosti Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS). Tá ich v liste vyzýva, aby uhradili zvyčajne niekoľko stoeurový nedoplatok na koncesionárskych poplatkoch za rozhlas a televíziu.

18.10.2017 | Zuzana Kollárová

Od štvrtka zaniknú roamingové poplatky. Operátori zverejnili ponuky 2

Od 15. júna vám nehrozí, že v krajinách EÚ prevoláte a presurfujete oveľa viac peňazí ako doma. V EÚ, Nórsku, Lichtenštajnsku a na Islande si budú operátori účtovať rovnaké ceny ako doma.

14.06.2017 | Zuzana Kollárová

Koniec roamingových poplatkov? Operátori v tom nemajú jasno

Deň D sa blíži. Od polovice júna by v EÚ nemali platiť žiadne roamingové poplatky. V praxi by to malo znamenať asi to, že ak od 15. júna vycestujete do krajiny EÚ, nebudete sa musieť báť vysokých cien za poplatky za telefón. Váš operátor vám nebude môcť naúčtovať za telefonovanie v zahraničí viac ako doma.

23.05.2017 | Zuzana Kollárová

Pozor na zmeny pri doručovaní úradnej pošty do vlastných rúk 6

Lehota na prebratie úradných listov sa od 1. júla predĺži. Za deň doručenia zásielok uložených na pošte sa po novom bude považovať deň, keď si ich adresát aj fyzicky prevezme.

19.05.2017 | Zuzana Kollárová

Zákazníkom vyzváňajú ďalšie pochybné čísla z Afriky, operátori zasahujú 1

Zoznam podozrivých telefónnych čísel, od ktorých si našli zmeškané hovory desiatky ľudí na Slovensku, sa neustále rozrastá. Operátori varujú zákazníkov, aby telefonáty nedvíhali a nepokúšali sa na čísla volať späť. Hovory totiž môžu byť spoplatnené vysokou sadzbou.

05.05.2017 | Lenka Sameková

Top

  1. 1.6 rád, ako znížiť spotrebu plynu
    Túto vec publikoval Expert Gazda - odborník na danú oblasť overený redakciou Gazduj. Obsah od Expert Gazdu môže propagovať produkty a služby konkrétnych firiem.