Súťaž: Ako ušetriť na dovolenke v Chorvátsku

Podeľ sa v diskusii na Gazduj.sk o overené triky ako ušetriť na diaľničných poplatkoch, v akom čase sa najľahšie zháňa lacné ubytovanie priamo na mieste, či vyberať peniaze z bankomatu alebo radšej zamieňať v zmenárni, ako získať lacný internet do mobilu... Tri najlepšie tipy pridané do 17. júna odmeníme darčekom podľa vlastného výberu: 

Súprava troch štýlových vreciek - organizérov na recyklovaný odpad

Miniatúrne multifunkčné náradie ako od MacGyvera

Súprava elegantných kuchynských nožov s drevenou rúčkou

Šikovná 25-dielna súprava malého náradia

Úplné podmienky súťaže

 1. Usporiadateľom súťaže „Odmeňujeme dobrých gazdov“ (ďalej len súťaž) je spoločnosť TREND Representative, s.r.o. so sídlom na Tomášikovej 21, 821 01 Bratislava (ďalej len „usporiadateľ").
 2. Súťaž sa uskutoční v termíne od 2. do 17. júna 12:00 h. Súťaž sa vyhlasuje aj ukončuje zverejnením oznamu na stránke Gazduj.sk. Súťaž sa uskutoční na území Slovenskej republiky.
 3. Do súťaže je automaticky zaradená každá fyzická osoba, ktorá počas súťaže na stránke Gazduj.sk pridá diskusný príspevok na vyhlásenú tému (ďalej aj "súťažný príspevok"). Jeden autor môže pridať aj viac diskusných príspevkov. 
 4. Autori troch príspevkov vybraných usporiadateľom získajú každý jednu výhru podľa vlastného výberu zo zoznamu výhier uverejneného na stránke s podmienkami súťaže v čase jej vyhlásenia. Výhrami sú praktické darčekové predmety s logom Gazduj.sk v hodnote od 5 € do 15 €. 
 5. Výber vyhrávajúcich príspevkov je výlučne v kompetencii usporiadateľa. Usporiadateľ si vyhradzuje právo neuverejniť diskusný príspevok, ktorý sa netýka vyhlásenej témy alebo porušuje pravidlá používania Gazduj.sk.
 6. Súťažné príspevky možno usporiadateľovi doručiť len prostredníctvom používateľského rozhrania stránky Gazduj.sk slúžiaceho na uverejňovanie diskusných príspevkov. Podmienkou na prístup k tomuto rozhraniu je bezplatná registrácia založená na vlastníctve funkčnej emailovej adresy. 
 7. Zoznam ocenených súťažných príspevkov bude zverejnený na stránke Gazduj.sk v deň ukončenia súťaže.
 8. Usporiadateľ bude po uverejnení súťažného príspevku kontaktovať výhercu prostredníctvom emailu uvedeného v jeho registrácii na Gazduj.sk do 3 dní od ukončenia súťaže. Na zaslanie výhry musí výherca poskytnúť usporiadateľovi platnú poštovú adresu na území SR. Výhra bude výhercovi odoslaná poštou do 7 dní od poskytnutia poštovej adresy. Ak výherca nesplní podmienky na doručenie výhry do 14 dní od kontaktovania usporiadteľom, výhra prepadne v prospech usporiadateľa.
 9. Každá zúčastnená osoba vyjadruje svojou účasťou v súťaži súhlas s týmito pravidlami súťaže. Výhry vzhľadom na ich hodnotu nepodliehajú zdaneniu v SR, no usporiadateľ v žiadnom prípade nie je povinný uhradiť daň z príjmu ani ďalšie prípadné zákonom stanovené odvody z výhry.
 10. Súťaže sa nemôžu zúčastniť zamestnanci usporiadateľa.
 11. Výhry v tejto súťaži nie sú vymáhateľné súdnou cestou a nie je možné ich vymeniť za finančnú hotovosť. V prípade akýchkoľvek pochybností o splnení pravidiel súťaže rozhodne o ďalšom postupe usporiadateľ.
 12. Pravidlá tejto súťaže sú k dispozícii na požiadanie v sídle usporiadateľa a na webovej stránke Gazduj.sk. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na prerušenie súťaže alebo jej zrušenie, ako aj na zmenu pravidiel súťaže, no vždy s platnosťou až pre budúce súťažné príspevky.
 13. Tieto podmienky sú platné od 2. júna 2015 až do odvolania.

Máš nápad alebo pripomienku? Napíš na gazduj@trend.sk a pridaj sa k nám na Facebooku: