Téma: Zľavy

Zľavy freeimages.com / linder6580

7 ozajstných novoročných zliav. A jeden veľký fail na Alze

Sezóna veľkých zliav začína koncom novembra takzvaným čiernym piatkom a končí počas prvých dní v novom roku. Možno niekto dostal koncoročné odmeny až teraz, prípadne chce investovať vianočné darčeky vo forme obálok na nákup nejakej techniky. Pár povianočných ozaj zlacnených produktov sa pre nich našlo.

03.01.2018 | Gazduj.sk

Billa mení vernostný program. Zákazníkom prepadnú nevyužité body 4

Billa od nového roka už nebude odmeňovať členov vernostného programu tak ako doteraz. Všetky doposiaľ nazbierané body, ktoré do konca decembra nestihnú využiť, na kartách zmaže.

29.12.2017 | Lenka Sameková

Black Friday = megapodvod. Väčšina zliav je fiktívnych, Slovákov zavádzajú legálne

Slovenská obchodná inšpekcia momentálne robí celoslovenskú proaktívnu kontrolu zameranú na dodržiavanie povinností obchodníkov pri predaji tovaru v zľavách. Predstava super výhodného nákupu je často len ilúzia.

24.11.2017 | Gazduj.sk

Zlozvyky reťazcov: Bordel v cenovkách i nekvalitné potraviny 1

Najväčšou slabinou reťazcov na Slovensku je nekvalitný sortiment, potraviny po dátume spotreby a dokonca pokazené výrobky. Poukazujú na to výsledky prieskumu nezávislého hodnotiaceho systému Staffino a portálu Gazduj.sk.

10.08.2017 | Lenka Sameková

Mondelēz nenápadne zmenšil tabuľky čokolád Figaro 15

Zhltnúť čokoládovú tabuľku Figaro na posedenie je jednoduchšie ako v minulosti. Nie je za tým väčšia kapacita našich žalúdkov, ale menšia hmotnosť čokolády.

07.02.2017 | Lenka Sameková

Na oranžové výpredajové nálepky v Bille sa vrátili 50-ky

Obmedzené, len 25-percentné zľavy na tovar pred koncom spotreby sú v Bille minulosťou. V predajniach, v ktorých ešte vlani platil tento strop, fungujú už dlhší čas výpredaje so zľavou 50 percent.

30.01.2017 | Lenka Sameková

V Česku skrachoval jeden z najväčších zľavových portálov

Na krku má veľké dlhy a hŕbu sťažností od zákazníkov, ktorí čakajú na vrátenie peňazí. Jeden z najväčších českých zľavových portálov NakupvAkci.cz to zabalil a pripravuje návrh na insolvenciu.

15.12.2016 | Gazduj.sk

7 rád ako ušetriť na potravinách

Nákup potravín odkrajuje veľkú časť takmer každého rodinného rozpočtu. Osvojte si pár osvedčených rád, ktoré šetria nielen peňaženku, ale aj zdravie a prírodu.

31.10.2016 | Romana@

Ktoré jesenné potraviny sú tento rok lacnejšie ako vlani

Ceny potravín od začiatku tohto roka v medziročnom porovnaní každý mesiac klesajú. Analytikov Poštovej banky zaujímalo, ako sa tento cenový vývoj prejavil v auguste na cenovkách produktov, ktoré sú typické pre jesenné obdobie.

07.10.2016 | Gazduj.sk

Pošta vydraží neprevzaté zásielky, licitovať sa dá len osobne

Dražba nedoručiteľných zásielok zozbieraných z celého Slovenska sa pravidelne stretáva s veľkým záujmom verejnosti. Šancu dostať sa k lacnému značkovému oblečeniu, elektronike, knihám či kuchynskej technike budete mať budúci týždeň.

06.10.2016 | Lenka Sameková

Česká obec podomový predaj zakáže raz-dva. Prečo to nejde u nás? 3

Sú vyškolení na to, aby od vás do 5 minút vytiahli zmluvy od dodávateľov energií, operátorov či poskytovateľov internetu a do 20 minút vás dotlačili k podpisu zmluvy, ktorú o krátky čas oľutujete. Kým u nás podomoví predajcovia nie sú nijako obmedzovaní, za západnou hranicou to funguje inak.

28.09.2016 | Lenka Sameková

Triky, ktoré plnia naše košíky zbytočnosťami 4

Prišli ste do obchodu so zámerom nakúpiť tri veci a odišli ste s košom, ktorý prekypuje zbytočnosťami? Môže za to prázdny žalúdok, ale aj vedecky podložené postupy obchodníkov.

30.08.2016 | Lenka Sameková

Top

  1. 1.6 rád, ako znížiť spotrebu plynu
    Túto vec publikoval Expert Gazda - odborník na danú oblasť overený redakciou Gazduj. Obsah od Expert Gazdu môže propagovať produkty a služby konkrétnych firiem.