Téma: Základy

Základy jm4

7 faktorov, ktoré treba zvážiť pri výbere pozemku 3

Nižšia cena stavebného pozemku často zvádza k ignorovaniu iných parametrov. Tie pritom môžu bývanie nielen znepríjemniť, ale aj predražiť.

02.03.2016 | Ľuboš Bojňanský

Tipy na výber a udržiavanie zámkovej dlažby

Uvažujete o položení zámkovej dlažby? Odborník Milan Petruľák zo spoločnosti Premac zhrnul to najdôležitejšie, čo by vás pri jej výbere a udržiavaní malo zaujímať.

04.11.2015 | Gazduj.sk

Betónujeme svojpomocne: Ako to nezbabrať 3

Tipy pre dovolenkovanie v zahraničných destináciách sme už vyčerpali. Ak si chceš dovolenku užiť doma, budeš potrebovať čistú vodu, dobrý piesok, fungujúcu miešačku a niekoľko nasledujúcich praktických rád.

20.07.2015 | Jozef Šebest

Ako si vybrať záhradný domček a postaviť mu základy

Ak sa na záhrade kopí pracovné náradie tak, že v ňom strácate prehľad, je načase dopriať mu vlastný domov. Inšpirujte sa mojimi tipmi, ako si vybrať z ponuky záhradných domčekov a postaviť základy.

25.06.2015 | Peter Chlepko

Ako dostať zeminu na pozemok alebo z pozemku preč

Stavebná sezóna je v plnom prúde. Mnohí sa púšťajú do stavby vysnívaného domu, iní majú túto životnú etapu čerstvo za sebou a potrebujú doriešiť úpravy pozemku. Väčšinu z nás však vyhnala jar do záhrad, ktoré začíname pretvárať na svoj obraz. Stredobodom záujmu sa chtiac-nechtiac stáva zemina. Komodita, s ktorou by na prvý pohľad nemal byť žiadny problém. Skutočnosť je zložitejšia.

11.05.2015 | Andrea Medžová

Top

  1. 1.6 rád, ako znížiť spotrebu plynu
    Túto vec publikoval Expert Gazda - odborník na danú oblasť overený redakciou Gazduj. Obsah od Expert Gazdu môže propagovať produkty a služby konkrétnych firiem.