Téma: Vernostné programy

Vernostné programy flickr.com / gwire

Prečo DM prekopala svoj vernostný program a ako funguje nový

S vyše miliónom registrácií patrí k najväčším na Slovensku

10.05.2018 | Tomáš Czwitkovics

Billa mení vernostný program. Zákazníkom prepadnú nevyužité body 4

Billa od nového roka už nebude odmeňovať členov vernostného programu tak ako doteraz. Všetky doposiaľ nazbierané body, ktoré do konca decembra nestihnú využiť, na kartách zmaže.

29.12.2017 | Lenka Sameková

Hľadáš náhradu za lacný účet v Zune? Použi náš porovnávač

Vždy aktuálny prehľad poplatkov za bežné účty a balíky služieb v bankách. Nájdi si najvýhodnejší účet so službami, ktoré naozaj potrebuješ.

Ako výhodne nakupovať 18

Nie každý z nás si môže dovoliť nakupovať impulzívne. Aj s obmedzeným rozpočtom sa však dá hospodáriť tak, aby nám na konci mesiaca zvýšilo nejaké to euro.

11.02.2015 | Lucia Kaločaiová

12 dobrých rád pre nákupných hriešnikov

Poctivo sleduješ svoje výdaje, prepočítavaš, plánuješ a nakoniec ide niekoľkomesačná snaha do hája kvôli jedinému impulzívnemu nákupu?

05.02.2015 | Gazduj.sk

Bločková lotéria: Zapojili ste sa? Vyhrali ste niečo? 30

Záujem o štátnu bločkovú lotériu upadol, no rušiť ju zatiaľ neplánujú. Hráš aj ty?

03.02.2015 | Gazduj.sk

Porovnanie bankových účtov pre seniorov

Vždy aktuálny prehľad poplatkov za bežné účty a balíky služieb seniorov a dôchodcov. Nájdi si najvýhodnejší seniorský účet so službami, ktoré naozaj potrebuješ.

Porovnanie bankových účtov pre študentov

Vždy aktuálny prehľad poplatkov za bežné účty a balíky služieb pre študentov od 15 do 28 rokov. Nájdi si najvýhodnejší študentský účet so službami, ktoré naozaj potrebuješ.

Porovnanie bankových účtov pre mladých

Vždy aktuálny prehľad poplatkov za bežné účty a balíky služieb pre mladých od 10 do 28 rokov. Nájdi si najvýhodnejší juniorský účet so službami, ktoré naozaj potrebuješ.

Koľko nás stoja odmeny za tankovanie 8

Dostať za natankovanie plnej nádrže Fidorku či Kofolu je fajn. Až kým si nespočítam, že darček má hodnotu asi 50 centov a na inej pumpe by som nádrž naplnil o tri eurá lacnejšie.

20.11.2014 | Jaroslav Matyáš

Vernostné programy reťazcov sa v základoch nelíšia. Rozhodujú bonusy

Ochotu zákazníka opätovne u obchodníka nakúpiť a poskytnúť mu informácie o tom, aký tovar, kedy a v ktorej predajni kúpil, maloobchodníci oceňujú vernostnými odmenami. Hoci zľavy predstavujú iba zlomok z hodnoty nákupu a podmienky sú neprehľadné, aspoň jednu-dve karty má prakticky každý. Pozreli sme sa na výhody a nevýhody najrozšírenejších vernostných programov maloobchodných reťazcov na Slovensku.

06.11.2014 | Lenka Sameková

Top

  1. 1.6 rád, ako znížiť spotrebu plynu
    Túto vec publikoval Expert Gazda - odborník na danú oblasť overený redakciou Gazduj. Obsah od Expert Gazdu môže propagovať produkty a služby konkrétnych firiem.