Téma: TV služby

TV služby freeimages.com / Raven3k

Skylink opäť dvíha servisný poplatok, mení aj cenu programových balíkov

Skylink od marca tohto roka pristúpi k zmenám vo svojej programovej ponuke. Operátor M7 Group, ktorý platformu prevádzkuje, niektoré platené programové balíky zrušil, iné zdražil. Zároveň opäť zvyšuje takzvaný servisný poplatok pre zákazníkov, ktorí si žiadny nadstavbový súbor nedoplácajú.

23.01.2018 | Gazduj.sk

RTVS vymáha od ťažko postihnutých dlhy na koncesionárskych poplatkoch 5

Zdravotne ťažko postihnutí dostávajú v posledných týždňoch do schránok „pozdrav“ od spoločnosti Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS). Tá ich v liste vyzýva, aby uhradili zvyčajne niekoľko stoeurový nedoplatok na koncesionárskych poplatkoch za rozhlas a televíziu.

18.10.2017 | Zuzana Kollárová

Top 10 reálnych zliav aj bez Vianoc alebo Valentína

Je jasné, že všakovaké akcie a zlacňovania sú záležitosťou takzvaného čierneho piatku alebo povianočného obdobia. Ale aj v priebehu roka v úplne obyčajnom máji sa dajú nájsť zaujímavé kúsky za ešte zaujímavejšie ceny.

10.05.2017 | Gazduj.sk

Ako oživiť diaľkový ovládač, ktorý ani po výmene batérií nereaguje 1

Diaľkový ovládač sa niekedy tvári ako pokazený. Vymeníš batérie a nič. Alebo aspoň niektoré tlačidlá predstierajú, že sa ich tvoja snaha o prepnutie reklamy nijako netýka. Dá sa s tým niečo robiť?

10.04.2017 | Jozef Šebest

Musí malá firma platiť za telefón a internet viac ako domácnosť? 2

Ivan je konateľom malej firmy a so Slovak Telekomom aktuálne rieši predĺženie zmluvy, ktorá pokrýva pevnú linku a internet. Z cenového prieskumu, ktorý si urobil na internete, mu vyšlo, že za tú istú službu by ako súkromná osoba platil podstatne menej.

22.11.2016 | Zuzana Kollárová

Operátori nie sú pri jednostranných zmenách zmlúv nepriestrelní

Dokazuje to prípad zákazníka, ktorý sa ohradil voči zdraženiu televíznych služieb českého O2. Telekomunikačný úrad mu dal za pravdu.

18.09.2016 | Lenka Sameková

Samsung o spotrebe energie neklame, lepší obraz si však vyberie daň

Výrobca elektroniky Samsung čelí podozreniu, že pri energetických testoch vykazuje nižšiu spotrebu ako v prevádzke. Spotrebiteľská organizácia dTest podozrenie overovala vo vlastnom teste.

15.10.2015 | Gazduj.sk

V parlamente je nový autorský zákon. Zdražia poslanci elektroniku?

IT Asociácia Slovenska neúspešne navrhovala fixný poplatok 1€ za každý televízor. Teraz môže len čakať ako dopadne rokovanie v parlamente.

30.06.2015 | Gazduj.sk

Spotrebiče nám naozaj vydržia kratšie, Nemci hľadajú príčinu 5

Plánované zastarávanie sa už neskloňuje iba v kruhoch konšpirátorov, ale aj v serióznej štúdii, na ktorej dlhodobo pracujú nemecký Spolkový úrad životného prostredia a Univerzita v Bonne.

04.03.2015 | Lenka Sameková

5 vecí, ktoré treba vedieť o Netflixe kým príde Slovensko

Za jeden paušál tisícky hodín filmov a seriálov znie ako sen. Netflix však nie je služba pre televíznych fajnšmekrov.

25.02.2015 | Gazduj.sk

Skylink bude od apríla stáť minimálne dve eurá mesačne 7

Najväčší poskytovateľ satelitnej televízie najskôr sľuboval základné programy naveky zadarmo. Potom zaviedol servisný poplatok 1,2 eura mesačne. A teraz ho ide zvýšiť na 2 a viac eur mesačne. Čo si o tom myslíte a ako budete reagovať?

11.02.2015 | Gazduj.sk

Top

  1. 1.6 rád, ako znížiť spotrebu plynu
    Túto vec publikoval Expert Gazda - odborník na danú oblasť overený redakciou Gazduj. Obsah od Expert Gazdu môže propagovať produkty a služby konkrétnych firiem.