Téma: Pneumatiky

Pneumatiky freeimages.com / sciucaness

Návšteva nezávislého autoservisu nie je dôvodom na stratu záruky 4

Využitím služieb nezávislých autodielní nestrácate nárok na záručné opravy v značkových autoservisoch. Vyplýva to z verdiktu Protimonopolného úradu, ktorý pre porušovanie zákona klepol po prstoch púchovskej Mikone a automobilke Opel.

18.07.2017 | Lenka Sameková

Celoročné pneumatiky? Jazdia horšie ako zimné aj letné, ukázal test 9

Hoci teploty zatiaľ dlhodobo neklesajú pod kritických sedem stupňov Celzia a do zákonom stanoveného termínu (15. novembra) ostáva ešte vyše mesiaca, obzerať sa po kvalitných zimných pneumatikách sa oplatí už teraz.

23.09.2016 | Gazduj.sk

Sedem rád pred cestou na dovolenku autom

Pamätníci si možno ešte spomenú na časy, keď so svojou embéčkou, wartburgom či žigulákom absolvovali cestu k Jadranu. Svetaznalí neponechali nič na náhodu.

20.06.2016 | Gazduj.sk

7 vecí, na ktoré treba myslieť pri prezúvaní auta + prehľad cien 2

Hĺbka dezénu, vek pneumatiky a jej správne nahustenie. To sú okrem aktuálnej teploty v našej zemepisnej šírke najdôležitejšie faktory pri prezúvaní auta do letných pneumatík. Často sa im nevenuje dostatočná pozornosť.

05.04.2016 | Roland Regely

Test letných pneumatík: Continental nesklamal, Hankook prekvapil 2

Počasie síce ešte stále praje zimným pneumatikám, to však vodičom nebráni obzerať sa už teraz po kvalitnom letnom obutí pre svoje auto. Prinášame výsledky najnovšieho testu 15- a 17-palcových pneumatík.

29.02.2016 | Gazduj.sk