Téma: Parkovanie

Parkovanie freeimages.com / freyda

Polícia varuje pred bosoráckymi praktikami na parkoviskách

Vodiči v Bratislave sa na parkoviskách môžu stretnúť s bosorkou a vešticou v jednom, ktorá ponúka pomoc so zbavením zakliatia. Informuje o tom Polícia SR na sociálnej sieti.

07.02.2018 | Gazduj.sk

Novinky na európskych cestách: Rakúske radary nazerajú do interiéru 2

Existujú aj lepšie suveníry z dovolenkových ciest ako pokuty od polície. Český automotoklub ÚAMK zmapoval, aké nové dopravné predpisy na vás čakajú za hranicami.

28.06.2017 | Zuzana Kollárová

Ako si uľahčiť parkovanie v garáži 8

Ťažko sa vám odhaduje vzdialenosť pri parkovaní v garáži preplnenej vecami? Vyrobte si jednoduchú pomôcku a život bude hneď o trochu ľahší.

07.04.2016 | Gazduj.sk

Ako letieť zo Schwechatu a neplatiť parkovné 4

Ak letíte z viedenského letiska a nechcete platiť desiatky eur za parkovanie priamo na mieste, bude lepšie porozhliadnuť sa po iných možnostiach.

26.01.2016 | Gazduj.sk

Pozor na rušenie diaľkového uzamykania áut pred obchoďákmi

Predvianočné obdobie a s ním spojené preplnené parkoviská obchodných domov lákajú kriminálne skupiny, ktoré úmyselne rušia diaľkové uzamykanie áut. Vodičov na to upozorňuje Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb.

10.12.2015 | Gazduj.sk

Nefunkčný parkovací automat: ako sa vyhnúť mastnej pokute 1

Postup ako sa zachovať v prípade nefukčných parkomatov upravujú obce a prevádzkovatelia spoplatnených parkovísk každý po svojom. Na niektorých miestach ste odkázaní zaplatiť parkovné SMS správou alebo vyhľadať funkčný parkomat na vedľajšej ulici, ktorý však môže vydať parkovací lístok s vyššou tarifou. Ak sa nefunkčné parkomaty rozhodnete úplne ignorovať, pripravte sa na mastnú pokutu.

09.09.2014 | Lenka Sameková

Top

  1. 1.6 rád, ako znížiť spotrebu plynu
    Túto vec publikoval Expert Gazda - odborník na danú oblasť overený redakciou Gazduj. Obsah od Expert Gazdu môže propagovať produkty a služby konkrétnych firiem.