Téma: Okná a dvere

Okná a dvere pixabay.com / AnnaER

Štát vyhlásil termín druhého kola k príspevkom na zatepľovanie

Majitelia domov starších ako desať rokov môžu od štátu získať príspevok do výšky 6500 eur. Ministerstvo schváli v druhej výzve 500 žiadostí, teda o polovicu menej ako v prvom kole.

11.05.2016 | Zuzana Kollárová

Zabráňte prievanu pod dverami jednoduchým a lacným tesnením

Nie vždy je nutné utekať do hobbymarketu po drahé špeciálne tesnenie. Toto riešenie zrealizujete aj z nepotrebného odpadu a zaručene funguje.

11.04.2016 | Gazduj.sk

Záujemcovia o dotáciu na zateplenie majú mesiac na prípravu žiadosti

Štát sa poponáhľal. Premiér Robert Fico v utorok vyhlásil prvú výzvu z programu o poskytnutie príspevku na zateplenie rodinných domov. Ide o ďalšie opatrenie z druhého vládneho sociálneho balíčka.

16.02.2016 | Zuzana Kollárová

Ako zrenovovať drevené dvere s vintage efektom

Dajú sa zachrániť dvere, ktoré boli vystavené poveternostným vplyvom viac ako 50 rokov?

30.11.2015 | Jozef Šebest

5 vecí, ktoré by ste mali vedieť o novom príspevku na zateplenie 11

Majitelia starších rodinných domov budú mať od januára nárok na príspevok na zlepšenie ich energetickej hospodárnosti do 6500 eur. Podmienkou bude, aby rodinný dom začali užívať aspoň desať rokov pred realizáciou zateplenia.

16.09.2015 | Zuzana Kollárová

Ako sa zbaviť vŕzgania vchodových dverí 2

Hliníkové vchodové dvere sú kvalitka. Kompromis medzi moderným vzhľadom, cenou, trvanlivosťou a kvalitou tepelnej izolácie.

24.08.2015 | Jozef Šebest

Odborník radí ako ušetriť pri vetraní
Túto vec publikoval Expert Gazda - odborník na danú oblasť overený redakciou Gazduj. Obsah od Expert Gazdu môže propagovať produkty a služby konkrétnych firiem.

Čistý vzduch je základom hygieny v obytných miestnostiach. Závisí však od správneho a účinného vetrania. Odborníci odporúčajú vetrať intenzívne a krátko, aby dochádzalo k čo najmenším energetickým stratám.

09.06.2015 | Paper Life

Ako lacno a bez šmúh umyť okno

Recepty na blýskavé okná overené stáročiami prežívajú aj v konkurencii drahých chemických prostriedkov. Inšpirujte sa a ušetrite!

26.04.2015 | Lenka Sameková

Top

  1. 1.6 rád, ako znížiť spotrebu plynu
    Túto vec publikoval Expert Gazda - odborník na danú oblasť overený redakciou Gazduj. Obsah od Expert Gazdu môže propagovať produkty a služby konkrétnych firiem.