Téma: Nátery

Nátery freeimages.com / pasip

V hlavnej úlohe starý nábytok: Vyrobte si úložný priestor na topánky 1

Zimné obdobie so sebou prináša starosti s utieraním špinavých stôp od topánok, ktoré si hocikto nemôže dovoliť voľne pohodiť pred vchodové dvere. Existuje však aj nenáročný a navyše lacný spôsob ako sa vyhnúť roznášaniu nečistôt po podlahe.

02.01.2017 | Romana@

Ako premeniť staré kusy nábytku na vkusné zariadenie balkónu

Aj s malými nákladmi sa dajú vytvoriť veľké veci. Stačia vám farby, štetec, pár kusov starého nábytku a trošku tvorivosti.

29.09.2016 | Romana@

Štýlový pultík pre kávičkárov, ktorý zvládnu aj nešikovní 3

Nejeden kávičkár túži mať v kuchyni miesto, kde si môže na jednom mieste uložiť kávovar, mlynček a zásoby kávy bez toho, aby tým zaberal miesto na kuchynskej pracovnej doske. Ja som si túto túžbu splnila aj bez veľkých kutilských zručností.

16.09.2016 | DIYgirl

Ako sme prerobili hosťovskú spálňu za 59 eur

Pekné bývanie nie je len otázkou peňazí, aj z mála sa dá vyčarovať skvelý výsledok.

29.07.2016 | Romana@

Ako zrenovovať drevené dvere s vintage efektom

Dajú sa zachrániť dvere, ktoré boli vystavené poveternostným vplyvom viac ako 50 rokov?

30.11.2015 | Jozef Šebest

Topánkovník (ľudovo botník) zo starých paluboviek

Staré drevo nepatrí do starého železa. S trochou námahy sa mu dá vdýchnuť nový život - napríklad vo forme praktickej skrinky na topánky so sedacou plochou. Nie je to imidžový kus do štúdia s dizajnovým nábytkom, ale za pár eur poslúži dlhé roky a znesie aj hrubšie zaobchádzanie.

20.10.2015 | delrios

Betónujeme svojpomocne: Ako to nezbabrať 3

Tipy pre dovolenkovanie v zahraničných destináciách sme už vyčerpali. Ak si chceš dovolenku užiť doma, budeš potrebovať čistú vodu, dobrý piesok, fungujúcu miešačku a niekoľko nasledujúcich praktických rád.

20.07.2015 | Jozef Šebest

Ako si postaviť záhradný domček s vegetačnou strechou 10

Záhradný domček sa dá svojpomocne skonštruovať a postaviť za cenu porovnateľnú s prefabrikovanými domčekmi z obchodov. Ja som sa rozhodol pre domček s moderným dizajnom a strechou, ktorá neuberá zo zelenej plochy v záhrade. Pokojne sa inšpirujte.

29.06.2015 | Peter Chlepko

Bicykel poskladaný z odpadu. Skoro ako nový 10

Každú jar u nás v dedine pristavia veľkoobjemové kontajnery. Odvážajú v nich všetko, čo sa nezmestí do smetiakov a čoho sa ľudia potrebujú zbaviť. Vždy sa na tú sezónu teším. A ďakujem Bohu za všetkých tých ľudí, ktorí pre mňa nakupujú.

22.06.2015 | Jozef Šebest

Prestrešenie terasy je projekt na predĺžený víkend 2

Na juhu je jar už v plnom rozbehu a nastal čas dokončiť projekty, ktoré prerušila zima. Alebo začať nové. Pripraviť sa na horúce leto. Čo tak zakryť terasu pergolou? Koľko taká vec môže stáť?

18.03.2015 | Jozef Šebest

Ako lacno a efektívne odstrániť hrdzu 3

Drôtená kefa, pieskovanie, chémia a... Ten najefektívnejší spôsob vyzerá zložito, no v skutočnosti ho zvládne skoro každý.

09.03.2015 | Jozef Šebest