Téma: Móda

Móda pixabay.com / FULVIO_TOGNON

Najväčšie outletové centrum na Slovensku požiadalo o bankrot

Ďalší osud „slovenského Parndorfu“ je teraz v rukách súdov, s problémami samusel pasovať už v minulosti

26.07.2018 | Gazduj.sk

Pasca s lacnou spodnou bielizňou: Na tomto eshope sa už popálili mnohí

Internetový obchod so spodnou bielizňou sa už mesiace zatajuje pred zákazníkmi. Vopred uhradený tovar nedoručuje a výzvy na vrátenie peňazí trúfalo ignoruje. Šanca zákazníkov získať späť zaplatenú sumu však nie je stratená.

08.01.2018 | Lenka Sameková

Takto skladajú tričká skutoční machri

Dá sa úhľadne poskladať tričko za menej ako tri sekundy? Ťažko to slovne opísať, treba si pozrieť.

13.09.2017 | Gazduj.sk

Košickej firme s kontroverznými eshopmi zatrhli podnikanie 1

Eseročke Iron Lady, ktorá už roky dlhuje zákazníčkam stovky eur, úrady konečne utiahli kohútik. Spoločnosť sa po dlhých rokoch vyhýbania spravodlivosti musí rozlúčiť s podnikaním. Bude to však stačiť?

14.07.2017 | Lenka Sameková

Česká inšpekcia vystríha pred eshopmi, ktoré sa tvária ako domáce

Česká obchodná inšpekcia (ČOI) varuje spotrebiteľov pred nákupom vo viacerých eshopoch na doménach s koncovkou „cz“, na ktorých sa nevyskytujú žiadne údaje o predávajúcom.

01.06.2017 | Gazduj.sk

12 príčin, ktoré vyvolávajú zapáchajúci pot či dych

Nepríjemný dych po večeri obsahujúcej cesnak? Zapáchajúci pot po cvičení? Mnohé faktory, ktoré spôsobujú nevábne pachy, sú všeobecne známe, no existujú aj iné, o ktorých by sme to nepredpokladali.

06.03.2017 | Gazduj.sk

Pošta vydraží neprevzaté zásielky, licitovať sa dá len osobne

Dražba nedoručiteľných zásielok zozbieraných z celého Slovenska sa pravidelne stretáva s veľkým záujmom verejnosti. Šancu dostať sa k lacnému značkovému oblečeniu, elektronike, knihám či kuchynskej technike budete mať budúci týždeň.

06.10.2016 | Lenka Sameková

Rio vymyslelo spôsob, ako vypiecť s fejkami olympijských suvenírov 2

Olympijské hry sú baštou pre imitátorov suvenírov, z ktorých tečie organizátorom nemalá časť tržieb. Usporiadatelia letných hier v Riu sa rozhodli v boji proti napodobeninám zvoliť menej agresívnu taktiku – imitátorom konkurujú outletovým oblečením.

18.08.2016 | Lenka Sameková

Vo vzduchu známych outdoorových predajní namerali nebezpečné látky

Výsledky meraní organizácie Greenpeace ukázali, že vzduch v niektorých obchodoch, ktoré predávajú športové a outdoorové výrobky, obsahuje nebezpečné látky. Zdrojom kontaminácie je vodeodolné športové oblečenie a obuv.

16.08.2016 | Gazduj.sk

Niektoré obchody predávajú falošné diamanty. Ako spoznáte pravý?

Dva české e-shopy vydávajú obyčajnú bižutériu za hodnotné šperky. Upozornila na to tamojšia obchodná inšpekcia. Spotrebiteľov by od ich kúpy mala rýchlo odradiť podozrivo nízka cena.

02.08.2016 | Ľubo Kačalka

Pofidérny nábor „Missiek" s neprijateľnými podmienkami v zmluvách 21
Túto vec publikoval Expert Gazda - odborník na danú oblasť overený redakciou Gazduj. Obsah od Expert Gazdu môže propagovať produkty a služby konkrétnych firiem.

Skôr ako podpíšete zmluvu, dôkladne si prečítajte jej ustanovenia! Jana súhlasila s tristoeurovou pokutou, ak sa jej dcéra nezúčastní modelingového kurzu.

25.07.2016 | Spotrebiteľské Centrum

Nákupy v britských eshopoch vďaka referendu zlacneli 3

Briti sa v referende minulý týždeň vyslovili za odchod Spojeného kráľovstva z EÚ, čím sa nepriamo postarali o oslabenie svojej meny. Vďaka jej prepadu si zákazníci prepočítavajúci libry na eurá môžu dovoliť nakúpiť viac.

29.06.2016 | Lenka Sameková

Top

  1. 1.6 rád, ako znížiť spotrebu plynu
    Túto vec publikoval Expert Gazda - odborník na danú oblasť overený redakciou Gazduj. Obsah od Expert Gazdu môže propagovať produkty a služby konkrétnych firiem.