Téma: Izolácie

Izolácie jm4

Štát prekopal podmienky získania dotácií na zatepľovanie

Ministerstvo dopravy vyhlásilo tretie kolo výzvy k podávaniu žiadostí o dotáciu na zateplenie rodinného domu. Tentokrát sa postupuje podľa nových a oveľa zaujímavejších pravidiel.

08.08.2017 | Zuzana Kollárová

Štát prispeje na zateplenie rodinných domov vyššou dotáciou

Majitelia starších rodinných domov budú mať od júna šancu získať vyšší príspevok na zateplenie. Vyplýva to z návrhu novely zákona o energetickej hospodárnosti budov, ktorý v stredu schválila vláda.

01.02.2017 | Gazduj.sk

Štát vyhlásil termín druhého kola k príspevkom na zatepľovanie

Majitelia domov starších ako desať rokov môžu od štátu získať príspevok do výšky 6500 eur. Ministerstvo schváli v druhej výzve 500 žiadostí, teda o polovicu menej ako v prvom kole.

11.05.2016 | Zuzana Kollárová

Záujemcovia o dotáciu na zateplenie majú mesiac na prípravu žiadosti

Štát sa poponáhľal. Premiér Robert Fico v utorok vyhlásil prvú výzvu z programu o poskytnutie príspevku na zateplenie rodinných domov. Ide o ďalšie opatrenie z druhého vládneho sociálneho balíčka.

16.02.2016 | Zuzana Kollárová

Netrpezliví záujemcovia o dotáciu na zateplenie dostali na útechu web 2

Ministerstvo dopravy posilňuje informačnú kampaň k dotáciám na zateplenie. Prinútil ho k tomu rastúci nápor otázok od záujemcov o príspevky.

23.10.2015 | Zuzana Kollárová

5 vecí, ktoré by ste mali vedieť o novom príspevku na zateplenie 11

Majitelia starších rodinných domov budú mať od januára nárok na príspevok na zlepšenie ich energetickej hospodárnosti do 6500 eur. Podmienkou bude, aby rodinný dom začali užívať aspoň desať rokov pred realizáciou zateplenia.

16.09.2015 | Zuzana Kollárová

Štát prispeje na zateplenie rodinných domov. Kto si môže prilepšiť? 3

Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja upresnilo výšku príspevku a kritériá pre žiadateľov o dotáciu na zatepľovanie. Tridsaťmiliónový balíček chce začať prerozdeľovať začiatkom budúceho roka.

11.09.2015 | Gazduj.sk

Top

  1. 1.6 rád, ako znížiť spotrebu plynu
    Túto vec publikoval Expert Gazda - odborník na danú oblasť overený redakciou Gazduj. Obsah od Expert Gazdu môže propagovať produkty a služby konkrétnych firiem.