Téma: Hudba

Hudba pixabay.com / splitshire

Fanúšikovia Elánu čakajú mesiace na vrátenie peňazí za zrušené koncerty 1

Nemajú ani zážitok, ani peniaze. V takejto situácii sa ocitli fanúšikovia Elánu, ktorí si zakúpili vstupenky na zrušené letné koncerty skupiny v Česku. Na ich žiadosti o vrátenie vstupného usporiadateľ nereaguje.

06.11.2017 | Lenka Sameková

Top 10 reálnych zliav aj bez Vianoc alebo Valentína

Je jasné, že všakovaké akcie a zlacňovania sú záležitosťou takzvaného čierneho piatku alebo povianočného obdobia. Ale aj v priebehu roka v úplne obyčajnom máji sa dajú nájsť zaujímavé kúsky za ešte zaujímavejšie ceny.

10.05.2017 | Gazduj.sk

Ako postupovať pri vrátení nevhodného darčeka

Našli ste si pod vianočným stromčekom tričko, ktoré na vás praská vo švíkoch? Alebo knihu, ktorú už máte roky v knižnici? S vrátením tovaru bez vady zákon počíta iba pri určitej skupine produktov a v obmedzenej lehote.

27.12.2015 | Gazduj.sk

6 najrozšírenejších omylov o právach pri nakupovaní

Obdobie predvianočných nákupov je skúškou trpezlivosti aj znalosti spotrebiteľských práv. Časopis dTest zostavil zoznam tých, ktoré si zvykneme vykladať nesprávne.

07.12.2015 | Gazduj.sk

Veľký prehľad cien vstupov na letné hudobné festivaly na Slovensku 3

Pod kotlom slovenských hudobných festivalov sa naplno rozhorelo už minulý týždeň. Prikladať sa bude celé leto, aj k cenám vstupeniek. Ak neplánujete obetovať obsah celého sporiaceho prasiatka, pozrite si náš veľký chronologický prehľad s aktuálnymi cenami.

01.07.2015 | Lenka Sameková

V parlamente je nový autorský zákon. Zdražia poslanci elektroniku?

IT Asociácia Slovenska neúspešne navrhovala fixný poplatok 1€ za každý televízor. Teraz môže len čakať ako dopadne rokovanie v parlamente.

30.06.2015 | Gazduj.sk

Dilema milovníka hudby: Prenajímať alebo kupovať?

Predplatné streamovanej hudby sa oplatí tomu, kto muziku počúva hodiny denne a chce objavovať nové skladby a štýly. S takým záverom skončila sonda Gazduj do sveta služieb, ktoré dali zbohom tradičnému spôsobu nákupu a konzumácie hudby.

13.11.2014 | Lucia Matyášová

Top

  1. 1.6 rád, ako znížiť spotrebu plynu
    Túto vec publikoval Expert Gazda - odborník na danú oblasť overený redakciou Gazduj. Obsah od Expert Gazdu môže propagovať produkty a služby konkrétnych firiem.