Téma: Fitness

Fitness pixabay.com / ariesa66

Testy proteínových tyčiniek sa mýlia, tvrdia slovenskí výrobcovia 3

Výsledky testov českej spotrebiteľskej organizácie dTest a relácie Test magazín odvysielanej na RTVS ležia v žalúdku slovenským výrobcom proteínových tyčiniek Tekmar a MaxSport. Tvorcom vyčítajú, že porovnávali neporovnateľné. DTest a aj Test magazín to vidia inak.

06.10.2017 | Lenka Sameková

Chrbtici neškodí len sedenie, ale aj obyčajná chôdza

Ktoré činnosti pomáhajú aktivovať hlboký svalový stabilizačný systém dôležitý na správne fungovanie chrbtice a ktoré sú naopak nevhodné? Odpovedá rehabilitačný lekár MUDr. Juraj Mareček.

14.08.2017 | Gazduj.sk

Najčastejšia chyba, ktorej sa dopúšťame pri precvičovaní chrbta 2

Pri takzvaných spinálnych cvičeniach si treba dávať pozor na ich správne vykonávanie. Ako na to, ukáže rehabilitačný lekár MUDr. Juraj Mareček.

02.08.2017 | Gazduj.sk

Proteínové tyčinky a zdravé? Mnohé majú toľko cukru ako sladkosti 13

V obchodoch je obrovský výber proteínových tyčiniek. Na čo dávať pozor pri zložení?

25.07.2017 | Tomáš Czwitkovics

Tehličky na bruchu sú na ozdobu, chrbticu vám neochránia

Chrbtica jednoznačne potrebuje oporu svalov. Ktoré brušné svaly sú pre jej správnu funkciu najpodstatnejšie a aké cviky sú na aktiváciu týchto svalov vhodné? Odpovedá rehabilitačný lekár MUDr. Juraj Mareček.

21.07.2017 | Gazduj.sk

Garmin sťahuje bežecké hodinky s prekročeným obsahom olova

Švajčiarsky predajca GPS zariadení sťahuje z trhu staršie modely bežeckých hodiniek, v ktorých bol zistený nadlimitný obsah olova. Zákazníkom zdravotné riziko údajne nehrozí. Aj napriek tomu si môžu nárokovať na vrátenie kúpnej ceny.

19.08.2016 | Gazduj.sk

Používatelia hodiniek Basis Peak sa sťažujú na popálenia kože

Nositelia fitness hodiniek značky Basis Peak si môžu privodiť pľuzgiere a popáleniny. Výrobca ich vyzýva, aby zariadenie načas prestali používať.

15.07.2016 | Gazduj.sk

Obchodná inšpekcia škrtala v zmluvách fitnescentier 3

Slovenská obchodná inšpekcia preklepla koncom minulého roka fitnescentrá na celom Slovensku. Prevádzky pohoreli najmä kvôli chýbajúcim informáciám a neprijateľným zmluvným podmienkam.

20.04.2016 | Lenka Sameková

Test športových nápojov: Presladená voda so psychologickým účinkom? 7

Dopujete telo počas športovania iontovými nápojmi? Ak sa vám bridia presladené malinovky, vedzte, že pitím zafarbených ionťákov si nepolepšíte. Dôkazom je spotrebiteľský test, v ktorom pohoreli takmer všetky testované iontové nápoje.

24.09.2015 | Lenka Sameková

Majitelia Apple Watch sa sťažujú na alergické reakcie 1

Sociálnymi sieťami už dlhšie kolujú fotky zápästí nespokojných majiteľov hodiniek Apple Watch. Dôvodom je alergická reakcia vznikajúca po kontakte pokožky s náramkom hodiniek.

28.05.2015 | Lenka Sameková

Top

  1. 1.6 rád, ako znížiť spotrebu plynu
    Túto vec publikoval Expert Gazda - odborník na danú oblasť overený redakciou Gazduj. Obsah od Expert Gazdu môže propagovať produkty a služby konkrétnych firiem.