Téma: Bytová technika

Bytová technika freeimages.com / Rissmu

Od septembra Brusel opäť zníži príkon vysávačov 7

V súčasnosti si ešte môžete kúpiť vysávače s 1600-wattovým motorom, obchody ich už však dopredávajú. Donedávna pritom priemerný príkon predávaných modelov dosahoval približne 1800 wattov.

30.05.2017 | Zuzana Kollárová

10 rád, ako si poradiť pri upratovaní bez drahých prostriedkov

Prečo by sme mali míňať každý mesiac desiatky eur na čistiace prostriedky, keď mnohé z nich možno rýchlo a lacno vyrobiť doma? Inšpirujte sa radami, z ktorých viaceré poznali aj naše staré mamy.

10.06.2016 | Katka Jack

Ikea stopla predaj lámp, ktoré môžu „kopať“ 1

Reťazec vyzýva zákazníkov, aby do predajní vrátili nohy stolových a stojacích lámp. Hrozí im riziko elektrického šoku.

17.03.2016 | Gazduj.sk

Dve jednoduché opravy v kúpeľni, ktoré zvládne každý 2

Energie sú drahé a hodinové sadzby inštalatérov ešte drahšie. Pozrite si fotonávod na dve jednoduché opravy, ktoré ušetria vodu či elektrinu a zvládne ich (skoro) každý.

09.03.2016 | Jozef Šebest

Takto sa predlžovacie káble nikdy nerozpoja 4

Potrebuješ byť s vŕtačkou, vysávačom, kosačkou alebo iným elektrickým spotrebičom mobilný a predlžovačky sa stále rozpájajú? Pomôž si týmto jednoduchým trikom.

21.10.2015 | Gazduj.sk

Bidetová sprcha - jednoduché a účinné riešenie aj do paneláku 1

Panelákové byty neposkytujú priestor na zvýšenie komfortu hygienických miestností bez nutnosti vykonania stavebných úprav. Ak by ste chceli mať v panelákovom byte bidet, riešenia sú v podstate dve.

19.10.2015 | Hedviga Takáčová

Poslanci chcú zákonom zakázať „kazítka“ 6

Veríte tomu, že prípadné prijatie slovenského zákona o zákaze úmyselného skracovania životnosti výrobkov pomôže spotrebiteľovi?

24.04.2015 | Gazduj.sk

Vytvor si domácu dielňu bez veľkých nákladov 1

Jedným z predpokladov úspor v domácnosti je minimálne občasné vynechanie pomoci profesionálov a zhotovenie jednoduchších projektov vo vlastnej réžii. To si však vyžaduje mať priestor vyhradený na prácu domáceho majstra.

16.02.2015 | Jozef Šebest

Top

  1. 1.6 rád, ako znížiť spotrebu plynu
    Túto vec publikoval Expert Gazda - odborník na danú oblasť overený redakciou Gazduj. Obsah od Expert Gazdu môže propagovať produkty a služby konkrétnych firiem.