Nástroje

Veľké porovnanie hypoték 2

Vždy aktuálny prehľad úrokových sadzieb na klasické hypotekárne úvery v slovenských bankách. Zadaj základné parametre a hneď uvidíš, do ktorých bánk sa oplatí ísť vybavovať hypotéku.

Ktorý sporiaci účet zarába najlepšie? Porovnajte si ponuky

Vždy aktuálny prehľad úrokových sadzieb na sporiacich účtoch v eurách. Vyber si ten pravý!

Kalkulačka: Oplatí sa mi viac benzínové alebo naftové auto? 3

Vypočítaj si, za aký dlhý čas sa vráti vyššia investícia do dieslového motora

Hľadáš náhradu za lacný účet v Zune? Použi náš porovnávač

Vždy aktuálny prehľad poplatkov za bežné účty a balíky služieb v bankách. Nájdi si najvýhodnejší účet so službami, ktoré naozaj potrebuješ.

Vyrátajte si, akú cenu má váš byt

Inštitút finančnej politiky zverejnil kalkulačku, ktorá po zadaní základných vstupných charakteristík odhadne hodnotu bytu.

Vyhľadávač najvýhodnejších pôžičiek 1

Porovnanie bezúčelových úverov v bankách aj nebankových spoločnostiach. Nájdi si najvýhodnejší úver rýchlo a pohodlne!

Porovnanie termínovaných vkladov v bankách 1

Vždy aktuálny prehľad úrokových sadzieb na termínované vklady v eurách. Nájsť si najvýhodnejší termínovaný vklad je hračka!

Porovnanie cien plynu 2

Vždy aktuálny prehľad cien plynu pre domácnosti od tradičných aj alternatívnych dodávateľov. Nájdi si toho najvýhodnejšieho dodávateľa rýchlo a pohodlne!

Porovnanie rizikového životného poistenia

Nájdi si najlepšie životné poistenie pre prípad smrti, úrazu alebo choroby. V našom porovnaní sú len čisto rizikové poistenia bez sporenia či investičnej zložky. Urob si porovnanie a vyber si poistku s najlepším krytím za najvýhodnejšiu cenu.

Kalkulačka: Hypotéka a mimoriadna splátka

Hypotekárna kalkulačka vypočíta výšku mesačnej splátky zo zadanej sumy úveru, doby splácania a úrokovej sadzby. Ak zadáš aj mimoriadnu splátku, zistíš, akú úsporu dosiahneš pri variantoch zníženia splátky a skrátenia doby splácania.

Porovnanie cien PZP 2

Vždy aktuálny prehľad cien PZP v rôznych poisťovniach. Nájdi si najvýhodnejšie povinné zmluvné poistenie a uzatvor poistku online!

Porovnanie cien elektriny 3

Vždy aktuálny prehľad cien elektriny pre domácnosti od tradičných aj alternatívnych dodávateľov. Nájdi si toho najvýhodnejšieho dodávateľa rýchlo a pohodlne!