Poukážky na zelené zariadenia boli rozchytané za šesť minút

Diskusia ku článku (4)

Ekonomická teória hovorí, že ak je priveľký dopyt, treba znížiť subvenciu a tie nebudú rozchytkané, ale ujdú sa každému. Motivovaní ľudia si to inštalujú aj s nižšou subvenciou. Takto to je podpultový socík. Nedostatkové hospodárstvo. Namiesto Tuzexu eurofondy.

22.04.2017 | Roman Kanala

Dobrý deň, presne tak. Súhlasím s Vami. Znížiť subvenciu alebo na prvé kolá v roku vyčleniť vysšie zdroje aby malo viac záujemcov akú takú šancu na začiatku. A čo tí ľudia čo skončili pod čiarou? V máji o 15:00 hod. musia všetko nechať tak a sedieť za pc. Takto to skúšať od nuly každý mesiac? Bez reálnej šance.
Presne tak tuzexové poukážky.

22.04.2017 | Strakova Isabela

Chore, ako skoro vsetko spojene s EU fondami... uz mame postavene cesty? uz mame nemocnice v stave aspon takom ako v Cesku? a co vybavenie skol? dostupnpst skolok? domovy dochodcov? atd... atd... ja som zasadne proti akymkolvek dotaciam sukromnemu sektoru, ci su to firmy, alebo bezni obcania... dotovat sa ma vytvaranie spravodliveho a efektivneho systemu - fungovania spolocnosti a statu... a nie to ze si niekto kdesi v doline kde mu v zime od novembra do januara nesvieti ani slnko kupi vdaka dotacii solarne panely....

Cez vyssiu cenu energii dotujeme napriklad "ekologicke solarne elektrarne", pricom niektore su v absolutne nezmyselnych miestach (trebars niektore lokalizacie na Orave) no a kedze elektrina je draha tak mnoho ludi namiesto kurit elektrinou (kde nie je plyn) tak palia plasty, uhlie atd... Takze suma sumarum ako krajina, ako zivotne prostredie, cela spolocnost na tom stracame.... hlavne ze sme si dali dalsiu "EKO fajku" na papier splnenych uloh....

23.04.2017 | slov-led plus

Eurofondy sú dobré k tomu, aby zlepenec mohol rozkrádať štátny rozpočet. Keď sa cesty a železnice stavajú z cudzieho, tak menej vidno, že chýbajú peniaze. Samozrejme, tí, čo sa prisali na štátny rozpočet, sa ho nebudú chcieť pustiť, ani keď dôjdu eurofondy a potom bude treba niektorých z nich napomenúť. Poslať do basy.

Napríklad ako daňováci v Košiciach blízki kapitánovi Dankovi, lebo bolo treba ukázať, že aj Fico s Kalim vedia uhryznúť. Nešli sedieť za zločiny, ale ako odkaz kapitánovi Dankovi. Maďarič sa nechal počuť, že demonštrácia proti korupcii bola šuviks, lebo prišlo len pár tisíc ľudí, no Kali získal vyše 300 tisíc preferenčných hlasov. Tak dostal mandát na zločiny. Na Zlodejsku je aj spravodlivosť politická.

23.04.2017 | Roman Kanala