Persil z Nemecka sa líši od nášho. Podľa výrobcu sú na príčine spotrebitelia

Diskusia ku článku (6)

Neuveriteľné blbosti. Ako odlišné škvrny? Toto by bolo fajn rozviesť v konkrétnych príkladoch.
Aká odlišná teplota?
Veď perie práčka nadizajnovanà na západe v automatických programoch....

14.07.2017 | BrunoBruno

Ale ved na pracke si mozete urcit na akej teplote chcete prat, aj pri automatickych programoch. Videli ste uz pracku zblizka?
Testovanie pracich praskov a gelov sa v laboratoriach robi na roznych typoch skvrn a materialov, podla toho sa hodnotia. Priebeh a vysledky uverejnuju v Test magazine na STV2 a v dTest casopise.

Co sa zisteni tyka na jednej strane je negativom ak je tam menej aktivnych latok (ak cena nie je adekvatne znizena), na druhej strane ak to znamena menej skodlivych latok do odpadu, tak radsej to by som bral.

14.07.2017 | Andrej_sk

Tento clanok stoji za fajku dymu. Nech napise ake aktivne latky - nove pracie prostriedky uz nie su o bielidlach a tazkych fosfatok ale o enzymoch a tych je tam ovela menej ako fostatov. Ak budete nabuduce ctrl+cudzie - ctrl- vlastne tak si aspon nastudujte nieco o danej problematike. Tieto gazduj clanky idu vazne dole vodou.

14.07.2017 | kubass

Aj mne to logicky vychadza o tych "odlisnych skvrnach"...ze z tych sajerajtov -najmä potravinarskych- ktore zahranicni vyrobcovia distribuju na slovensky trh musia byt ine "skvrny" :-)

14.07.2017 | Lubo54

keďže máme iné chute, tak nám spravia iné potraviny. potom máme iné škvrny, tak treba iný prášok. A nakoľko máme iné potreby tak máme aj iné mzdy.. a tak ďalej... Z toho logicky vyplýva, že sme iní ľudia, a treba k nám inak pristupovať... (nech si to každý vysvetlí po svojom...)

14.07.2017 | ivko07

Jednoducho henkel nakupovať, spravili si z nás smetisko.

19.07.2017 | Roman Piater