Pofidérny nábor „Missiek" s neprijateľnými podmienkami v zmluvách

Diskusia ku článku (16)

Kto je autorom tohto právneho rozboru?

25.07.2016 | Roman Kanala

... pokial o tom rozhodne sud (na koniec blogu si treba doplnit)

25.07.2016 | bluehen


Pozrite si vyjadrenie nestranného právnika či je zmluva platná alebo nie(link je na konci príspevku). Túto zmluvu akceptuje ďaňový úrad ako i slovenská obchodná inšpekcia v Nitre. Môžete sa priamo na to informovať. Autori príspevkov sú médiá, ktoré potrebujú mať stále nejakú prácu.
Na Slovensku ma 90% agentúr, zmluvu toho istého charakteru a sú platné.

http://poradna.hnon...#.WA8KsvmLTIU

25.10.2016 | martina.raczova

Autori prispevku nie su media ale organizacia, ktorá sa zaobera ochranou spotrebitela. Ak ste presvedčená o spravnosti zmluv, pokojne nas zazalujte. Ak si prajete možeme dať tieto zmluvy preskumať sudom a potom sa uvidi ci ma 90% agentur pravdu a taktiež to ci su zmluvy platne.

Spotrebiteľké centrum??? Zaujímavé, že vaša poradňa sa nezhoduje s názorom Slovenskej obchodnej inšpekcie v Nitre, kde bol na nás podaný podnet ohladne zmlúv a názorom advokáta Mgr. Róbert Bánosa . SOI - Nitra dala vyjadrenie, že naše zmluvy sú platné a môžeme ich používať. Spotrebiteľské centrum??? Vravím vám niečo ochrana osobných údajov? Pokial nie, mali by ste si to preštudovať.Lebo viacero podnikateľoov by vás práve za toto mohlo žalovať. Na to ako to budeme riešiť my si počkajte.

27.10.2016 | martina.raczova

Vyjadrenie pána doktora Bánoša akceptujeme v plnej miere a predpokladáme, že vaše zmluvy nevidel takže aj v tomto duchu odpovedal na predmetnú otázku. Áno ochrana osobných údajov nám hovorí dosť, otázka je či aj vám. Kľudne nás zažalujte, podajte trestné oznámenie ako máte publikované na webe čokoľvek po čom vám srdce ráči. Za našim názorom stojíme a nič sa tým na veci nemení.

Žiadam vás ako majiteľka aby ste sa mi vyjadrili na to čo sa vás pýtam.
1. Tieto zmluvy akcepruje Daňový úrad v Nitre
2. Po kontrole Slovenskou obchodnou inšpekciou v Nitre nám uviedli, že tieto zmluvy sú platné a môžeme ich používať.
Ako je možné, že máte iný názor ako daňový úrad a obchodná inšpekcia.
Určite po kontrole, ktorú sme mali od Slovenskej inšpekccie v Nitre by naša agentúra bola riešená a nemohli by sme pracovať v tejto oblasti. To či vás zažalujeme nechajte na mňa ale určite budete o tom včas informovaní. Pán doktor Bános reagoval priamo na úryvok
z našej zmluvy.

07.11.2016 | martina.raczova

Som majiteľka agentúry Martina Ráczová a chcem sa vyjadriť k tomu ako Spotrebiteľské centrum nazvalo moju zmluvu. Čo sa týka mojej zmluvy táto spoločnosť jednoznačne klame a zavádza ľudí,pretože si myslím, keby to bola seriózna spoločnosť a ochranca spotrebiteľov ako sa prezentuje tak by kontaktovali najprv mňa ako majiteľku agentúry a vyžiadali si odomňa zmluvu, či sa tá istá zmluva ako obdržali (pokial od niekoho obdržali) zhoduje s mojou zmluvou. Toto však neurobilli, nijako si to nepreverili a napísali len o neplatnej zmluve. Ako je možné, že túto zmluvu akceptuje SOI a Ďaňový úrad. Na tieto otázky som odpoveď od tejto fimy nedostala. Prečo ma táto firma nezažalovala že používam neplatné zmluvy. Nakoľko ja ako majiteľka som presvedčená, že moja zmluva je platná, preto spotrebiteľké centrum žalujem. Viac krát som túto firmu kontaktovala avšak výsledok bol taký, že pri každom telefonáte som dostala odpoveď: voláte na nesprávne číslo a prehadzovali si ma ako horúci zemiak. Mám za to, že táto firma nie je ochrancom spotrebniteľov ako sa prezentuje ale v tomto prípade účelovo ničí meno mojej agentúry. Dúfam, že toto moje vyjadrenie nebude vymazané. Samozrejme ako majiteľka som na toto upozornila viacero modeliek, ktoré sa sem ak isto budú vyjadrovať.

02.12.2016 | martina.raczova

Redakcia Gazduj sa ponúkla, že ako nestranný subjekt porovná zmuvu, ktorú má k dispozícii Spotrebiteľské centrum, a Vašu zmluvu. Centrum nám svoju zmluvu poslalo, Vy nie. Máte na to nejaký dôvod?

02.12.2016 | Gazduj.sk

Jednoznačné, že klamete a zavádzate, píšete len o čo vám vyhovuje. Na moje otázky, ktoré som sem písala mi vôbec neopovedáte. Tak vám píšem ďaľšie. Kedy ste odo mňa žiadali moju zmluvu (nikdy ma redakcia Gazduj nekontaktovala) sú to výmysli. Dajte sem na stránku dôkaz, že ste ma kontaktovali. Všetky tieto vaše výmysly sú účelové a robíte to na nejakú zákazku. Môžete si byť istý, že to čo som napísala, že som vás zažalovala je 100% a neklamem ako vy. Určite sa stretneme a som zvedvá ako sa mi pozriete do očí. Našu zmluvu nemá ani spotrebiteľské centrum. To, že niekto možno zaslal nejaký zdrap papiera ale určite nie našu zmluvu. Za poškodenie môjho mena budem žiadať odkodné a nie v malej čiastke. Dúfam, že už konečne dostanem odpoveď na otázky a nie len tie klamstvá čo tu píšete.

02.12.2016 | martina.raczova

Redakcia Gazduj komunikovala s pánom, ktorý sa podpisuje ako:

Riaditeľ spoločnosti
Peter Rácz

Akonáhle sme od neho pýtali zmluvu na porovnanie, už sa neozval. Môžete nám ju poslať na gazduj@trend.sk.

04.12.2016 | Gazduj.sk

Skôr ako začnem písať príspevok tak si všimnite, že ľudia,ktorý si vravia Spotrebiteľské centrum mi stihli zablokovať moju registráciu, ktorú som mala pod menom martina.raczova takže kto je tu šmejd? Len vy! Pretože nechcete aby som reagovala pravdou na vaše nezmyseľné príspevky. Myslím že ani tento príspevok tu nebude veľmi dlho lebo poniektoré vymazávajú ale dám ho na inú stánku aby si to ľudia mohli prečítať apoň tam. A teraz k tomu podstatnému. To, že ste niekeho kontaktovali s mojej spoločnosti (sa nezakladá na pravde) a ani ma to nezaujíma. V prvom rade ste mali kontaktovať mňa ako majiteľku agentúry ale to ste neurobili a dôvod je taký, že to robíte účelovo. Vaša organizácia si nemala ani dovoliť zverejniť niečo takéto pokial to nemá 100% preverené. Ja ako majiteľka som podala trestné oznámenie na túto organizáciu kde budem žiadať aj odškodné a toto tresttné oznámenie určite ľudia nájdu či na mojom FB alebo na stránke. Na záver ďaľšia zaujímavosť na viacero mojich príspevkou(otázky) nebolo odpovedané a dotyčná osoba sa pod svoj príspevok nikdy nepodpísala.
A neklamte že ste od nás niečo žiadali. Toto bola vaša reakcia:


Dobrý deň,

ďakujem, potvrdzujem príjem.

S pozdravom / Kind regards

logo
Jaroslav Matyáš
produktový manažér TREND.sk
TREND.sk | Mediálne.sk | TRENDreality.sk | Gazduj.sk
News and Media Holding a.s.
Tomášikova 23, 821 01 Bratislava 2, Slovakia
email: jaroslav.matyas@newsandmedia.sk | tel: +421 917 823 859

10.01.2017 | raczova.martina

Vážená, už to tu nikoho nebaví. Ak chcete niečo riešiť, pošlite nám tú zmluvu. Kontakty na redakciu Gazduj máte.

10.01.2017 | Gazduj.sk

Môžem reagovať len na formálnu stránku p. Ráczovej a toľko gramatických chýb - akože strašná hanba!

13.08.2017 | Balt

Vážený, tak ako obvikle neviete na nič reagovať ani sa podpísať. Bude Vás kontaktovať náš právnik a Okresná prokuratúra v Nitre kde to bolo podané.

11.01.2017 | raczova.martina

Dobrý den,

Je to pěkný podvod. Pořádající agentura se pohybuje na hraně zákona. Oslovují děti přes Facebook a blbnou jim hlavy. Dcera v tomto ročníku skončila druhá, slibované peníze za umístění nedostala a předpokládám že ani nedostane. Zúčastnila se také jejich spec. kursu, místo v neděli ji dovezli až v úterý bez jakéhokoli vysvětlení. Obloukem se vyhněte!!!

Škrobánek

11.08.2017 | Škrobánek