Chcete ušetriť na teple? Zmeňte rozpočítavanie

Diskusia ku článku (3)

U nás v dome je to tak, že si dodávateľa a teplo rieši každý sám. My preto vybrali slovakia energy, pretože už sme s nimi mali skúsenosti z domova od rodičov, preto sme si ich nechali zariadiť aj do nášho prvého bytu. A zatiaľ skúsenosti dobré ako doma.

05.10.2017 | Nikolina

Keď sme išli bývať do paneláku, tak sme si povodne mysleli, že celý dom má jedného a toho istého dodávateľa, ale sused nás potom vyviedol z omylu, že sám má zariadenú inú firmu, ktorá vychádza ďaľeko lacnejšie, než keby sa držal povodnej firmy. Na základe vlastných dobrých skúseností nám tak doporučil práve taktiež Slovakia energy a preto sme sa k nim nechali previesť, aby sme taktiež niečo ušetrili.

15.08.2018 | lachy

Ak máte dodávateľa tepla a ste s ním spokojný je to super, ale ako sa dá zvýšiť úspora na vykurovaní jednoduchým a efektívnym spôsobom, ktorý si nevyžaduje stavebné úpravy? Tu sa dozviete ako dokáže znížiť náklady na energie o 20% už za 7 dní >> https://goo.gl/VsevYU

10.11.2017 | Noga - smarthome

Top

  1. 1.6 rád, ako znížiť spotrebu plynu
    Túto vec publikoval Expert Gazda - odborník na danú oblasť overený redakciou Gazduj. Obsah od Expert Gazdu môže propagovať produkty a služby konkrétnych firiem.